Привітання з нагоди Дня народження

Сьогодні вітання приймає чарівна жінка, керівник КЗ «Преображенська ЗОШ І-ІІІст.» Царичанської селищної ради Кудрявцева Тетяна Валеріївна.

Шановна Тетяно Валеріївно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Нехай Ваша робота приносить тільки приємні клопоти і задоволення, а  життя дарує масу можливостей і щасливих днів. Успіхів  у всіх починаннях, міцного здоров'я та сімейного благополуччя. Бажаємо, щоб  школа під Вашим керівництвом  славилась високими показниками успішності учнів.

Залишайтеся і надалі зразком елегантності і шарму, прикладом цілеспрямованості та впевненості в собі.

Царичанської селищної ради