Європа- наш спільний дім.

Дата: 15.05.2020 14:51

Вже  сімнадцять років поспіль в Україні  відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року №339/2003 "Про День Європи" у 3-тю суботу травня відзначається День Європи.

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Не стоять осторонь цього свята і бібліотеки Царичанської громади. В умовах карантину для  мешканців Приорілля  оформлені віртуальні виставки, де представлена література з  питань європейської інтеграції,  виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії,  культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини, сприяння налагодження та  укріплення зв’язків між європейськими народами.

Після  закінчення карантину  користувачі бібліотек зможуть  більш детально ознайомитися  з представленими на виставках матеріалами.

Царичанської селищної ради

Царичанська центральна бібліотека