Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Освітній процесв в дистанційному режимі в КЗ Царичанського ДНЗ №5 «Вишенька».

З початку карантину адміністрація та вихователі КЗ Царичанського ДНЗ №5 «Вишенька» залучилися до освітнього процесу в дистанційному режимі: активно використовують навчальні відео з мережі Інтернет та мобільний месенджер Viber. Вихователі груп «Сонечко», «Чудасики», «Гномики», «Капітошки», музичний керівник, інструктор з фізкультури, вихователь- методист запросили всіх батьків приєднатись до дистанційного начання, де батьки мають змогу ознайомитись з рекомендаціями, порадами , побачити елементи освітньої діяльності з дітьми.  Вихователі закладу проводять онлайн-заняття згідно вимог Базового компонента дошкільної освіти України, надають консультації та  поради батькам.

Незвичний формат сьогоднішньої реальності мотивує нас усіх, педагогів, відкривати нові можливості для спілкування, шукати креативні рішення для дистанційної роботи та реагувати на пов’язані з нею виклики.

Під час карантину педагоги ДНЗ №5 «Вишенька» плідно працюють у новому форматі, приділяють увагу розробкам творчих та дидактичних ігор, вправ, занять, розробкам планів освітньої діяльності, своєму саморозвитку. Та тримають, дистанційно, зв’язок зі своїми вихованцями .

Діти та батьки із задоволенням долучилися до такої роботи. Ми подолаємо коронавірус!« повернутися до списку новин