Благоустрій та озеленення території КЗ «Преображенська ЗОШ І-ІІІст.»

Дата: 22.05.2020 11:04

Кожна пора року прекрасна по-своєму. Та весну завжди чекаємо з нетерпінням. Спочатку вона зустрічає нас талим снігом та прохолодою, а цього року ще й карантином, та з настанням травня все поступово змінюється. Яскравими барвами переливається наше шкільне подвір’я: килимом стелиться  соковито-зелена трава, всіма кольорами уквітчалися альпійські гірки.
           Весна –це і час основної роботи з благоустрою та озеленення. Працівники школи, завдяки новій техніці, придбаній в громаді, обрізали високі дерева. Постійно знищують бур’яни, обкошують територію школи та парку в центрі села. Висадили дерева (берези, горобину, вербу),  декоративні кущі (вейгелу, спірею, перстач, ялівець) та  квіти. На шкільному подвір’ї  з’явилася  красуня, ялинка сербська, її для дітвори подарував депутат обласної ради Мухтаров Гошгар Аладдін-огли. Доглянута і квітуча школа-дім зустріне своїх маленьких і старших господарів після карантину.

Царичанської селищної ради