Новий апарат ШВЛ для КП «Царичанська центральна лікарня»

28 травня 2020 року   головою  ф/г «Нове»  Середою Олександром  та    директором ТОВ «Преображенка» Сумським Андрієм     Царичанській центральній лікарні  передано   благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання. Цього разу медичний заклад отримав апарат  ШВЛ сучасного покоління, який встановлено в палаті інтенсивної терапії лікарні.  Нині такі медичні прилади вкрай необхідні, адже саме вони дозволять важкохворим врятувати життя.
 « На цьому ми не зупиняємося і продовжуємо робити все можливе, щоб допомогти нашим медикам в боротьбі з пандемією», – зазначив голова фермерського господарства Олександр Середа.
За підтримку місцевої медицини благодійників подякував селищний  голова  та медичні працівники закладу.

Дивлячись на те, що сьогодні   активно допомогають та  співпрацюють з закладами лише  одиниці небайдужих  підприємців, меценатів пропонуємо долучатись й іншим, так як, на жаль,ніхто не застрахований від  біди, коли  здоров‘я і   наше життя буде залежати від якісної  та своєчасної медичної допомоги.
                                                                                                                          Царичанської селищної ради