НАВЧАЙСЯ І ТВОРИ РАЗОМ З НАМИ!

Дата: 02.06.2020 11:47

Комунальний заклад «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості» продовжує  навчально-виховний процес у творчих об’єднаннях за допомогою дистанційних технологій. Така форма роботи є інноваційною для закладу позашкільної освіти.

Керівники  гуртків повідомляють тему заняття, перелік завдань, які необхідно виконати для досягнення передбачених результатів навчання. Комунікація з вихованцями відбувається телефоном або через сторінку нашого закладу у ФБ.

Саме так вихованці творчого об’єднання «Юні туристи-краєзнавці» комунального закладу «Царичанський Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Ніконюк Н.А.) взяли участь у обласному челенджі «Мандруючи Європою» створили захоплюючу віртуальну подорож країнами Євросоюзу «Королівським шляхом» (Чехія. Прага).

Гуртківці творчого об»єднання «Петриківська витинанка» (керівник Колодяжна Л.Л., «Народна вишивка» ( керівник Ткаченко Н.В.), фотогуртка (Бондаренко М.В.) отримують фото підтвердження самостійної роботи дітей.

Використання керівниками гуртків надійного інструментарію - запорука навчально-виховного процесу у  БДЮТі. Для цього доводиться постійно підвищувати свою професійну майстерність, самим навчатися дистанційно. Педагоги підвищують самоосвіту,  беруть участь у он-лайн семінарах, вебінарах, проходять тематичні курси. Підтвердження тому - наші СЕРТИФІКАТИ!

Наші гуртківці та всі, хто бажає опанувати декоративно-ужиткове мистецтво, навчитися майстерно фотографувати, поліпшити свої знання із гри в шахмати, здійснити віртуальну подорож, щоденно можуть зробити це РАЗОМ З НАМИ!

Царичанської селищної ради