Дитсадки громади відкрилися для малечі.

Дата: 04.06.2020 15:32
Кількість переглядів: 1576

03 червня поточного року вперше після запровадження карантину відновили роботу всі 6 закладів дошкільної освіти Царичанської громади.

Здійснюється прийом дітей медичним працівником і вихователями на подвірї закладів з дотриманням визначеної дистанції. Батьки були в захисних масках, надавали довідку від сімейного лікаря про стан здоровя своїх дітей.  Щоденно проводиться температурний скринінг працівникам і вихованцям  безконтактним термометром. У всіх дошкільних закладах  протягом  дня проводяться протиепідемічні заходи, не допускається скупчення різних вікових груп дітей. Діти із задоволенням граються і спілкуються в колективі, займаються творчістю, розвивають свої уміння.

У перший день роботи дошкільних закладів були  присутні 30% вихованців, в подальшому, згідно опитувань батьків, планується збільшення кількості вихованців.

Виконком Царичанської селищної ради дякує всім працівникам дитячих садків і батькам за розуміння, підтримку та відповідальність за даних обставин. Скоро вірусна інфекція піде в небуття, а ми повернемося до повноцінного, цікавого, яскравого, непосидючого дошкільного життя!