День журналіста

Дата: 05.06.2020 13:14

Щиросередечно вітаю вас з професійним святом. Зичу всім міцного здоров’я, творчих здобутків і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.

Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, щоб ви хвилювали громадян цікавими фактами, сміливими проектами й новими висотами на творчій журналістській ниві. Нехай ваші публікації, завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоди в суспільстві.

Засвідчую Вам повагу та підтримку всього депутатського корпусу і виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Царичанський селищний голова     Г.Сумський