ПРАЦЮЄ ГЕОПОРТАЛ Царичанської ОТГ!

Дата: 05.06.2020 16:15
Кількість переглядів: 2077

Шановні мешканці громади, підприємці та інвестори!

Повідомляємо вам, що на нашому офіційному сайті працює Геопортал громади, який розроблено в рамках проєкту USAID «Підтримка аграрного сільського розвитку».

Ця насичена геоінформаційна система, яка доступна в онлайн-режимі, дає можливість ознайомитись та користуватися опублікованими на ній ортофотопланами, Публічною кадастровою картою, генеральним планом Царичанської ОТГ. Окрім того на геопорталі розміщено межі громади та її населених пунктів, вулиці та дороги, будівлі та споруди, а також комерційні, соціальні та землевпорядні заходи перспективного розвитку громади.

Тож, ласкаво просимо до Геопорталу Царичанської громади! Заходьте, користуйтесь, вносьте свої пропозиції до відділу з питань розвитку економіки та інвестицій  та відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Царичанської селищної ради та на офіційну сторінку Царичанської ОТГ в мережі Facebook.

#USAID_ПІДТРИМКА_АГРАРНОГО_СІЛЬСЬКОГО_РОЗВИТКУ