Завершення 2019-2020 навчального року в закладах освіти Царичанської об’єднаної територіальної громади

Дата: 09.06.2020 11:01
Кількість переглядів: 2098

12 червня 2020 року в закладах освіти Царичанської ОТГ пролунає останній дзвоник. Цього року замість традиційних святкувань освітні установи підведуть підсумки навчального року дистанційно. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році Міністерством освіти і науки  рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – Останні дзвоники та Випускні вечори.

Так «віртуальний останній дзвоник» сповістить учням про закінчення ще одного навчального року.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) рішенням МОН відмінено ДПА для здобувачів початкової та базової загальної середньої освіти.

Оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документу вручити у вересні 2020-2021 н. р.

З огляду на карантинні обмеження  планується  під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

20.05.2020 вирішено питання щодо здобувачів повної загальної середньої освіти (11 клас).

Відповідно до наказу МОН від 20.05.2020 № 664 «Про внесення змін до Календарного плану  підготовки  та проведення  в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання  результатів навчання, здобутих  на основі повної загальної освіти»  учні 11 класів Царичанської ОТГ здаватимуть Державну підсумкову атестацію у формі Зовнішнього незалежного оцінювання на базі закладів освіти смт. Петриківка ( математика, українська мова та література, історія України, біологія, географія, хімія) та м. Кам’янське (фізика, англійська мова).

Основна сесія ЗНО стартує 25 червня  і триватиме до 17 липня 2020.

Перший іспит – математика (25.06.); українська мова та література (30.06.);

фізика (02.07.); англійська мова  (07.07.); історія України  (09.07.); біологія (13.07.); географія (15.07); хімія (17.07.).

Висвітлення результатів планується:  до  17.07. (математика, фізика); до 25.07. – укр. мова та л-ра, історія України, англійська мова, біологія; до 29.07.- географія.

Відповідно  випускники 11 класів отримають свідоцтва про повну загальну середню освіту  не раніше 29.07.2020.

Для учнів 11-х класів буде  організовано централізований підвіз до пунктів ЗНО, з урахуванням протиепідемічних заходів в умовах карантину,  як під час перевезення так і проходження ЗНО.

Як бачимо 2019-2020 навчальний рік завершується  організовано, але дистанційно.

Царичанської селищної ради