Скринька здоров'я від МБФ "Карітас Україна"

У відповідь на звернення Царичанського селищного голови Г.В. Сумського до Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» в рамках реалізації проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою»,
на підставі Угоди між Урядом України та Європейською Комісією про фінансування заходу, Царичанською ОТГ було отримано на безповоротній та безоплатній основі благодійну допомогу у вигляді набору засобів індивідуального захисту та дезінфекції, а саме: маски медичні, дезінфекційні засоби, костюми біологічного захисту, окуляри захисні, респіратори, рукавички оглядові нітрилові, термометр безконтактний інфрачервоний.

Ми вдячні Програмі «U-LEAD з Європою» та благодійному фонду «Карітас України» за підтримку громади у боротьбі із пандемією СOVID -19.

Сильна громада - здорова громада!