Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника!

Шановні випускники, школярі, вчителі та батьки!

Це особливе свято для випускників - символ початку дороги у нове, самостійне життя, де кожного чекають успіхи, перемоги, нові друзі, але назавжди залишаться у пам’яті події дитинства та ранньої юності. Дорогі випускники, пишайтесь здобутими знаннями, продовжуйте традиції своїх батьків, вивчайте історію свого краю, який назавжди залишиться для кожного з вас малою батьківщиною, місцем, куди неодмінно захочеться повернутися, де завжди віритимуть у ваші успіхи й пишатимуться ними.

Цей навчальний рік виявився надзвичайно складним.

Дякую педагогам, які в короткі терміни зуміли зрости професійно та швидко освоїти освітній онлайн-простір. Батькам у цей день висловлюю слова щирої підтримки за те, що вкладали у своїх дітей душу і серце, любов і знання, створювали умови для їх навчання та виховання.
Хай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок
,  повертайтесь до школи міцними, здоровими, красивими, готовими до нового старту.

Вітаю всіх з успішним закінченням навчального року та бажаю натхнення, життєвих сил, оптимізму й невичерпної енергії!

Царичанський селищний голова                                      Г.В. Сумський