КП «Господарник» прикладає немало зусиль з покращення благоустрою в громаді для комфортного проживання її мешканців.

Дата: 16.06.2020 14:52

Біля багатоквартирного будинку по вул.Центральна, 118-а в смт Царичанка, висаджено кущі дейції махрової.

Звертаємось  до всіх жителів громади, керівників підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, що діють на території Царичанської селищної об'єднаної територіальної громади, не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою та навести порядок на прилеглих територіях, а саме: прибрати сміття, провести знищення бур’янів та покіс трави. Адже ці заходи надзвичайно важливі у боротьбі із поширенням на території громади таких карантинних бур’янів як амброзія полинолиста. Не залишайтесь байдужими, коли хтось кидає сміття або вивозить його за межі власного подвір'я!

Нагадуємо , що до керівників підприємств, установ та мешканців, які порушують питання забезпечення благоустрою, будуть застосовані заходи адміністративного впливу, передбачені ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Турбота про чистоту та благоустрій території громади- справа кожного!

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради