На засіданні виконавчого комітету Царичанської селищної ради 16 червня 2020 року.
На чергу дня засідання виконавчого комітету винесено ряд питань , які стосуються життєдіяльності громади .
По першому питанню начальник відділу освіти Китайгора С.М. доповів про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року, прийняте відповідне рішення.
Заступник селищного голови з економічних питань Смоляга І.О. ознайомила членів виконкому з пропозиціями щодо переліку об’єктів, які підлягають приватизації.
Про затвердження форми бланків вхідного квитка КЗК «Комплексний музей історії» Царичанської селищної ради доповідав директор музею Бойко О.О.
Секретар виконкому Герасименко Н.В. доповідала про надання матеріальної допомоги громадянам, які потрапили у складні життєві обставини та підтримки юнаків, які призвані на службу до лав Збройних сил України ( всього 17 заяв)
Також на засіданні затверджено протоколи засідання житлової комісії та комісії з питань роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та комісії виконавчого комітету Царичанської селищної ради з питань розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) на території селищної ради. З цих питань доповідав начальник соціально- гуманітарного відділу Липка Ю.Б.
Андрухів А.В.- начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, доповідав про розгляд заяв щодо присвоєння адресних номерів, встановлення права власності на житлові будинки та про видобуток піску для облаштування дитячих майданчиків.
Виконавчий комітет Царичанської
селищної ради