ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посади директора КП «Господарник» Царичанської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів комунальної власності Царичанської селищної територіальної громади, затверджений  рішенням селищної ради від 06 лютого 2019 року № ­1020-48/VII, виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення посади

директора КП «Господарник» Царичанської селищної ради.

Основні вимоги до кандидата: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр»; досвід роботи на керівних посадах на підприємствах, організаціях або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування у  відповідній сфері управління не менше  3 років.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської Дивізії, 10,  або за тел 3-23-75.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву про участь у конкурсі,  особову картку форми П-2; автобіографію; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; копію паспорта та ідентифікаційного коду; письмову згоду на збір та обробку персональних даних; копію трудової книжки; пропозиції щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.