Шановні медичні працівники !

З нагоди  професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

У ваших руках — складна і відповідальна справа. Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про охорону здоров’я жителів нашої громади, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства.  Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Сердечно бажаємо вам та вашим родинам  здоров’я, щастя, добра і благополуччя.

Нехай благословенними будуть ваші дороги, радують друзі, колеги, надихають нові справи, зігріває родинне тепло.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом вас! Щастя вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою,

Царичанський селищний голова                      Г.В. Сумський