Ювілярка Юр’ївського старостинського округу Царичанської селищної ради

На життєвому календарі Хорольської Софії Микитівни – красива і велична дата: 17 червня їй виповнилося 90 років.

Не розтратила Софія Микитівна на довгій життєвій дорозі ні своєї душевної вроди, ні сердечної доброти, ні любові до життя і людей, хоч життя і не було медом.

В цей день Софію Микитівну прийшли привітати староста Юр’ївського старостинського округу Чернявська Людмила Андріївна, депутат районної ради , член виконавчого комітету Царичанської  селищної ради Чумаков Мухаді Мусадійович і жителі села.

Софія Микитівна проживає край села в старенькій, ще батьківській хаті. Виростила двох синів – Сергія і Юрія. Одному з них – Сергію в цей день виповнилось 65 років. Тож ювілеїв було два.

Усі бажали ювілярці Софії Микитівні і її сину Сергію міцного здоров’я, активного довголіття, усіх життєвих гараздів.

Софія Микитівна маючи ясний розум, чудову пам’ять і милу усмішку дуже дякувала всім за привітання, а сама ще довго читала вірші та співала пісень гостям.