Напередодні Дня медичного працівника керівництво Царичанської громади , району , та обласний депутат вітали лікарів, фельдшерів, медсестр, ветеранів охорони здоров’я!

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому, на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній.

Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все,наші ангели-охоронці в білих халатах!