ПОДАЙ СВІЙ ПРОЕКТ! БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2020!

Дата: 22.06.2020 10:44

Царичанською селищною радою з 15 липня 2020 року буде розпочато прийом заявок-проектів на конкурс "Громадський бюджет Царичанської селищної ради", фінансування яких буде здійснюватися із бюджету селищної ради.

Загальний бюджет на проекти-переможці складе 250,0 тис.гривень. Ті проекти, які під час голосування наберуть найбільшу кількість голосів мешканців Царичанської ОТГ, будуть профінансовані із селищного бюджету. Бюджет одного проекту повинен складати від 50,0 тис.грн до 100,0 тис.гривень.

Форму бланка-заявки та Положення про громадський бюджет Царичанської селищної ради можна знайти на сайті Царичанської селищної ради у розділі "Бюджет"  - "Бюджет участі" – "Бланк-заявка", "Положення"