Царичанський селищний голова вітає молодь громади!

Сердечно вітаю усіх молодих душею з прекрасним  святом – Днем молоді. Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Дуже приємно, що наша молодь бере активну участь у громадському та політичному житті.

У День молоді  бажаю  всім вам  творчої енергії, наснаги, незалежних думок та сил, втілення в життя своїх прагнень та сподівань.

Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у Ваших руках! Хай у Ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

Залишайтесь завжди молодими!

З найкращими побажаннями