Молодіжні ініціативи Царичанської громади в обласному конкурсі «Молодь ОТГ»

Дата: 26.06.2020 15:36
Кількість переглядів: 1905

В обласному конкурсі молодіжних ініціатив «Молодь ОТГ» прийняв участь вчитель інформатики КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Єлісєєв Антон Володимирович з молодіжною ініціативою «Від STEM-освіти – до STEM-відкриттів».

Фінал обласного конкурсу проведений 26 червня  на базі КП «Молодіжний центр міжнародного партнерства позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради», на якому фіналісти конкурсу, серед яких був Єлісєєв А.В., особисто презентували свої надбання і висловлювали своє бачення подальшого розвитку громади.

Царичанської селищної ради