Вітання селищного голови з нагоди державного свята Дня конституції України!

24 роки тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України . Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже -це день народження  Основного Закону держави.

Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило  підвищення  міжнародного авторитету України на світовій арені. В основному Законі враховано історичний досвід українського народу і кращі світові традиції.

Дорогі приорільці, вітаю вас від себе особисто та від  депутатів селищної ради зі святом. Нехай  серця завжди повняться гордістю та любов’ю до Батьківщини. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення.  Бажаю успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави.

З повагою, Царичанський селищний голова              Г.В. Сумський