Дитячий майданчик для внучат.

На території Юр’ївського старостинського округу  Царичанської селищної ради розташоване невеличке село Ненадівка, в якому налічується 50 дворів та 120 жителів. Раніше в селі була школа і багато дітей. Та повиростали діти, створили свої сім’ї і роз’їхались. В селі залишились батьки, дідусі та бабусі, до яких діти та онуки кожного літа, під час відпусток і канікул, приїздять в гості.

Староста Людмила Андріївна Чернявська запропонувала жителям села створити на території колишнього парку в с.Ненадівка дитячий майданчик для їхніх онуків. А внучат в селі немало, майже в кожному дворі є, а в деяких по шестеро і навіть одинадцять.

Небайдужі жителі підтримали старосту і допомогли облаштувати дитячу майданчик, велика подяка  Кнюпам Віталію і Галині, Кобам Івану і Тамілі, Корінному Ігорю, Червоному Володимиру, Красноперу Андрію, Гайіпову Чари, Кравець Наталії, Фисуну Миколі,  Бондаренко Нелі та ін.

Допомогу в облаштуванні дитячого майданчика було надано відділом житлово-комунального господарства виконкому селищної ради і депутатом районної ради Чумаковим Мухаді Мусадійовичем, який подарував дітям два м’ячі і купив солодощі.

1 липня, в день відкриття дитячої площадки, для дітей було організовано невелике свято з побажаннями гарного літнього відпочинку.

Царичанської  селищної ради