На пленарному засіданні чергової 66 сесії Царичанської селищної ради

Дата: 03.07.2020 16:19

03 липня 2020 року відбулася шістдесят шоста сесія Царичанської селищної ради

Проводив пленарне засідання 66 сесії 7 скликання селищний голова Геннадій Вікторович Сумський. На засіданні було присутніх 16 депутатів.

У роботі пленарного засідання взяли участь заступники селищного голови , старости, начальники відділів, виконкому селищної ради, директор КП Царичанської районної ради «Царичанська друкарня».

У ході цієї сесії депутати розглянули питання:

По питанню внесення змін до рішення селищної ради від 19 грудня 2019 року   № 1539-60/ VІІ «Про селищний бюджет Царичанської селищної ради на 2020 рік» (з урахуванням внесених змін), у зв’язку з економією коштів та невикористання коштів на оздоровлення дітей у пришкільних таборах   на розгляд депутатів  запропоновані наступні видатки:

- на утримання  КП «Царичанська ЦЛ» ЦСР – 92.8 тис. грн.

- придбання двох холодильників для Царичанської АЗПС – 10.0 тис. грн. ,

- на придбання препаратів інсуліну – 37,6 тис. грн.,

- на придбання 3-х камер відеоспостереження, оргтехніки, додаткового обладнання на дитячі майданчики, безконтактних термометрів, багаторічних насаджень- 100.6 тис. грн.

- на послуги з благоустрою - 40.0 тис.грн.

- на оплату праці з нарахуваннями для КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)»-  54.8 тис.грн.

Ремонт доріг комунальної власності– 108.7 тис. грн.

Оплачувані громадські роботи - 21.9 тис.грн.

Депутатами селищної ради був затверджений перелік об’єктів комунальної власності Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2020 році та надано дозвіл  на відчуження (продаж) об’єктів  комунальної власності Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади,  внесено зміни до селищних цільових програм.

На сесії презентовано історію успіху проекту «Бюджету участі 2019» та проінформовано про старт «Громадської ініціативи 2020».

Прийнято рішення  про прийняття КП Царичанської районної ради «Царичанська друкарня»  зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Царичанського району до  комунальної власності Царичанської селищної ради,

Своїм рішенням депутати селищної ради на  період карантину обмежили роботу закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності, у нічний час  до 01.00 год.

Насамкінець засідання були розглянуті  земельні питання.