Благоустрій території комунального закладу дошкільної освіти № 4 «Берізка» Царичанської селищної ради

Гарно та сучасно озеленена територія дитсадка-це місце, де діти дістають естетичні враження від спілкування з природою, з її багатством та розмаїттям на протязі дня.

Саме  рослини дають комфортне середовище: затримують пил, знижують швидкість вітру, підвищують рівень зволоженості, тим самим зміцнюючи здоров`я дітей.

Нещодавно на території  закладу дошкільної освіти «Берізка», продовжуючи взятий курс Царичанською громадою  на озеленення,  було розпочато створення комфортних умов для прогулянок дітей.

Озеленення території – надзвичайно важлива і відповідальна процедура. Необхідно не лише продумати концепцію та обрати напрям обраної роботи, а

й дати  можливость засобами впорядкованого, наближеного до природного, гармонійного середовища, створеного за рахунок зелених насаджень та елементів благоустрою, допомогти розвинути в наших дітлахів  особистностні сприйняття прекрасного на прикладі середовища, яке їх оточує та уважного і бережливого ставлення до всього живого та предметів людської праці.

Тепер наші малята можуть не лише милуватися зеленими насадженнями, а й  знайомитися  з рослинним світом таких рослин як: самшит, блакитна сосна, плакуча береза, ялівець, хоста та інші. Сподіваємось ,що діти будуть із задоволення та радістю доглядати за саджанцями.

Царичанської селищної ради