Щодо проведення громадських слухань

Дата: 20.07.2020 15:05

29 липня 2020 року заплановано проведення громадських слухань щодо обговорення планованої діяльності “Будівництво асфальтобетонного комбінату по вул. Сонячна, 13 у с. Івано-Яризівка, з метою виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг та інших видів будівництва” суб’єкта господарської діяльності ТОВ “Царичанський асфальтобетонний комбінат” (реєстраційна справа у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 2020415607) відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” та постанови Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року № 989 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля”.

Відповідно до частини п’ятої статті 7 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді), тобто вбачається, що громадське слухання є обов’язковою проте не виключною формою громадського обговорення.

У зв’язку з прийнятими нормативно-правовими актами у сфері запобігання поширення коронавірусної інфекції в Україні, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 “Про запобігання поширення на території України коронввірусу COVID-19” (зі змінами), рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС щодо заборони пасажирських перевезень та обмеження кількості учасників масових заходів, заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

Враховуючи вищезазначене, повідомляємо до уваги громадськості , яка має наміри стати учасником громадських слухань 29.07.2020 та громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, подавати будь-які письмові зауваження чи пропозиції, які, на її думку , стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування до 05 серпня 2020 року включно.

Зауваження та пропозиції приймаються до департаменту екології та

природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації:

в письмовій формі - 49000, м. Дніпро, вул. Лабораторна, 69;

в електронному вигляді - ecoIogy@adm.dp.gov.ua  (контактна особа Дніпро ОДА Черниш Дар’я - (096) 512 94 24.)

контактні особи :

виконавчий комітет Царичанської селищної ради – Майний Т.І. (098)0285676