Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Реконструкція центральної площі в смт Царичанка

Відповідно до стратегії розвитку Царичанської ОТГ, на виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  на 2020 рік   розпочато  реконструкцію центральної площі та паркової зони в смт.Царичанка. Проектно-кошторисну документацію  «Реконструкція центральної площі та паркової зони в смт Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області»   виготовлено у 2020 році за рахунок коштів селищного бюджету.

 Відповідно до рішення Царичанської селищної ради від 05 червня 2020 року №2023-65/VII  Департаменту  житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА передано функцію замовника будівництва та надано дозвіл на проведення будівельних робіт по даному об’єкту.

 Наразі, Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА  в системі закупівель Prozorro проведено  процедуру відкритих торгів,  за результатами якої укладено  договір з підрядною організацією ТзОВ «Ресурс-Моноліт» м. Дніпро.  Будівництво даного об’єкту  фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, загальна  вартість робіт  згідно договору становить 10 500,0 тис.грн .  

З метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт  Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА, як замовником  будівництва, укладено договори  на  здійснення технічного та авторського нагляду  за ходом виконання робіт.

На даний час проводяться демонтажні роботи.

 

 

                                                  Виконавчий комітет
                                                         Царичанської селищної ради

                 « повернутися до списку новин