Реконструкція центральної площі в смт Царичанка

Дата: 21.07.2020 16:25

Відповідно до стратегії розвитку Царичанської ОТГ, на виконання заходів Програми соціально-економічного та культурного  розвитку  на 2020 рік   розпочато  реконструкцію центральної площі та паркової зони в смт.Царичанка. Проектно-кошторисну документацію  «Реконструкція центральної площі та паркової зони в смт Царичанка Царичанського району Дніпропетровської області»   виготовлено у 2020 році за рахунок коштів селищного бюджету.

Відповідно до рішення Царичанської селищної ради від 05 червня 2020 року №2023-65/VII  Департаменту  житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА передано функцію замовника будівництва та надано дозвіл на проведення будівельних робіт по даному об’єкту.

Наразі, Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА  в системі закупівель Prozorro проведено  процедуру відкритих торгів,  за результатами якої укладено  договір з підрядною організацією ТзОВ «Ресурс-Моноліт» м. Дніпро.  Будівництво даного об’єкту  фінансується за рахунок коштів обласного бюджету, загальна  вартість робіт  згідно договору становить 10 500,0 тис.грн .

З метою здійснення контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт  Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА, як замовником  будівництва, укладено договори  на  здійснення технічного та авторського нагляду  за ходом виконання робіт.

На даний час проводяться демонтажні роботи.

Царичанської селищної ради