Прядівська школа готується до 1 вересня

Дата: 23.07.2020 15:21
Кількість переглядів: 1950

Літо – пора відпусток  та відпочинку, але не для наших  шкіл. Поки діти безтурботно відпочивають на канікулах, в КЗ «Прядівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» активно тривають ремонтні роботи, аби вже першого вересня гостинно зустріти своїх учнів.

Поряд з коштами, які виділені  із селищного бюджету  на підготовку до нового 2020 – 2021 навчального року,  фінансова підтримка надійшла від Рудого Євгена, Сумського Андрія, Шпитка Володимира, землекористувачів Прядівського старостинського округу, батьківської громади та трудового колективу школи. На даний час здійснено капітальний ремонт їдальні та частково замінено систему опалення, виконуються ремонтні роботи: фарбування, обклеювання шпалерами. Наразі проводяться роботи з  облагородження пришкільної території та спортивного майданчика.

Робота щодо підготовки до початку нового навчального року продовжується.

Царичанської селищної ради