На контролі дохідна частина бюджету

З метою забезпечення виконання вимог дохідної частини селищного бюджету на 2020 рік , раціонального та економічно ефективного використання земель на території Царичанської ОТГ,   24 липня 2020 року у виконавчому комітеті Царичанської селищної ради відбулася нарада -співбесіда з представниками агорформувань Царичанської  громади. У заході взяли участь представники фіскальної служби та держгеокадастру.

Найбільш актуальними питаннями , які були розглянуті- це очікувані надходження податку на доходи фізичних осіб від здачі паїв в оренду та розрахунки з бюджетом по платі за землю.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради