Випуск 2020

31 липня 2020 року перед адмінбудівлею Царичанської селищної ради відбулося вручення Свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2020 року комунального закладу «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради.

Свідоцтва з відзнаками отримали чотири випускники:

Сиса Дарія та Чернявський Павло отримали Свідоцтва «За високі досягнення у навчанні» та вручені золоті медалі, учням Дуванському Даниїлу та Залімській Анні  було вручено Свідоцтва «За досягнення у навчанні» та срібні медалі.  Медалісти отримали грошову нагороду від селищної ради , а всі інші разом із Свідоцтвом отримали флешки від депутата Дніпропетровської обласної ради Мухтарова Гошгара Аладдін -огли та  селищного голови  Сумського Геннадія Вікторовича. На адресу випускників прозвучали щирі побажання успіхів у продовженні навчання та дорослому житті.

Захід відбувся відповідно до карантинних обмежень.

Царичанської селищної ради