Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

До уваги мешканців громади!

Шановні користувачі земельних ділянок, керівники установ та організацій, підприємці, а також мешканці приватних садиб Царичанської громади!!!

            Для забезпечення належного санітарного стану громади, для запобігання алергічних  захворювань жителів, інформуємо про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами.                                                                       Враховуючи велику шкоду амброзії та інших карантинних  рослин для здоров’я людей, боротьба з нею є одним із найважливіших завдань усіх землекористувачів. Карантинні рослини – це особливо шкідливі види рослин.  Знищувати карантинні рослини можна різними способами: скошування, виривання, виполювання поблизу своїх садиб, офісів та прилеглих територій. Шановні мешканці, керівники підприємств, установ та організацій! Просимо вас із великою відповідальністю поставитись до проблеми поширення карантинних рослин  у нашій громаді, адже саме завдяки своєчасному виявленню та знешкодженню цих рослин, зможемо перешкодити їх розповсюдженню. Порушення вимог виконання заходів щодо знищення карантинних рослин та бур’янів спричиняє за собою накладення штрафів на посадових осіб та громадян згідно з ст. 105, 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».  

Поліцейські громади спільно з представниками Виконавчого комітету Царичанської селищної ради проводять з керівниками установ та підприємцями громади роз’яснювальну  роботу щодо вчасного знищення карантинних рослин та підтримання належного санітарного стану на прилеглих територіях, установ, організацій, магазинів та приватних домоволодінь.« повернутися до списку новин