Підготовка закладів освіти і вимоги до роботи шкіл в умовах карантину в 2020-2021 навчальному році.

Дата: 10.08.2020 16:33

До нового навчального року активно готуються всі заклади освіти. Проводяться косметичні ремонти, поповнюється матеріально-технічна база закладів.

Згідно з новою постановою Державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 видані рекомендації щодо організації діяльності шкіл в умовах карантину, за якими:

заборонено допуск до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб,

у шкільний автобус не допускаються учні без індивідуальної маски,

використовуються одноразові паперові рушники або електросушарка для рук, багаторазові рушники з тканини не дозволяються,

на уроках  діти можуть не використовувати маски,

обовязкове носіння маски  під час пересування приміщеннями закладу, наприклад в коридорах,

учнями повинен чітко дотримуватися двосторонній рух коридорами, кожен напрямок по своїй стороні,

використані  одноразові маски та рукавички викидаються в окремі урни, відповідно підписані,

при входах розміщуються антисептики для обробки рук,

для миття рук використовується рідке мило.

З метою аналізу проведеної роботи  6 серпня відбулася нарада керівників закладів освіти, на якій начальником відділу освіти Китайгорою С.М. наголошено на дотриманні  і роз’яснено вимоги  до закладів з питань техніки безпеки, охорони праці, протипожежних та санітарно-гігієнічних вимог  під час підготовки до навчального року.

Проаналізовано стан забезпечення засобами індивідуального захисту працівників, антисептичними та дезінфікуючими засобами для проведення протиепідемічних заходів в умовах діяльності під час карантину. Завдяки селищній раді заклади освіти забезпечені безконтактними термометрами, індивідуальними медичними масками і перчатками для працівників, антисептиками, деззасобами, паперовими рушниками.