Вітання з днем народження секретаря, депутата Царичанської селищної ради Наталії Вікторівни Герасименко

Дата: 11.08.2020 15:08

Сьогодні гарно розпочався цей робочий день у нашій громаді! Букети квітів і зворушливі вітання  на адресу депутата і секретаря Царичанської селищної ради Наталії Вікторівни Герасименко. 11 серпня ця красива, розумна, відповідальна жінка відзначає  день народження.
            Так багато хочеться сказати Вам, Наталіє Вікторівно, про Вас, про Вашу професійність, тактовність, комунікабельність і принциповість, про готовність допомогти, про душевну щирість, про Вашу осяйну посмішку, про Вашу жіночність, що підкреслюється індивідуальним стилем і смаком.
             Цього літнього дня щиро-щиро бажаємо нашій іменинниці здоров'я, невичерпної енергії, усіляких гараздів, благополуччя і миру! Нехай Вас ніколи не полишають віра, надія і любов! І завжди будуть поруч удача, щастя, увага друзів і тепло домашнього вогнища!

З повагою, Царичанський селищний голова Геннадій Сумський,
 колеги-депутати, працівники виконавчого комітету селищної ради.