Царичанська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості відновила особистий прийом клієнтів!

Дата: 12.08.2020 11:12

10 серпня 2020 року Царичанська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості відновила особистий прийом клієнтів безпосередньо в приміщенні філії.

Прийом ведеться із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

УВАГА

Якщо Ви маєте намір щодо реєстрації як безробітного в службі зайнятості це можливо зробити в один із способів:

особисто звернувшись до центрів зайнятості з дотриманням обов’язкового маскового режиму та соціальної дистанції;

засобами електронного зв’язку (потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки заяв за посиланням:
https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg);

через онлайн-портал державних послуг «Дія» .

УВАГА

Якщо Ви вже зареєстровані як безробітний, відвідування центру зайнятості можливе ВИКЛЮЧНО за попереднім узгодженням зі своїм кар’єрним радником:

кар’єрний радник з Вами зв’яжеться засобами телефонного чи електронного зв’язку, відповідно до наданих Вами контактів при реєстрації, для погодження з Вами дати відвідування центру зайнятості;

якщо Ваші контакти змінилися або Ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з Вашим кар’єрним радником.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефоном:

(05690)3 13 72