Царичанська ОТГ в команді Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання"

У лютому місяці Царичанська ОТГ доєдналась   до Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання", у липні поточного року -  набула статусу "Дійсний учасник " Клубу "Мери за економічне зростання".

Громада набула право:

отримувати консультації міжнародних експертів в питаннях побудови з бізнесом партнерських стосунків;

участі в міжнародних поїздках по обміну досвідом;

при бажанні – право на обмін персоналом;

а також стало можливим приймати участь в грантових програмах в рамках Ініціативи ЄС "Мери за економічне зростання".

У рамках Ініціативи розроблений План місцевого економічного розвитку Царичанської селищної ради, який отримав погодження Світовим Банком.

Основною метою Плану стало формування сприятливих умов  для економічного розвитку в ОТГ у співпраці з місцевим бізнесом та її жителів.

Ознайомитися з Планом місцевого економічного розвитку Царичанської селищної ради можна тут.

З англійською версією тут.

Запрошуємо всіх тих, кого цікавлять питання процесу планування розвитку громади в сучасних умовах, творення стабільного та сталого майбутнього, стати учасниками та партнерами виконання заходів  Плану місцевого економічного розвитку громади!