Чергова оперативна нарада виконавчого комітету Царичанської селищної ради

10 серпня 2020 року   у селищній раді відбулася щотижнева  оперативна нарада,  за участю працівників виконкому, керівників комунальних закладів Царичанської селищної ради .

Зокрема, керівники медичних закладів проінформували про епідситуацію та стан захворювання, про вирішення питання із працевлаштування інтернів, укладення колдоговорів з профспілкою, підготовку надання платних послуг.

Заслухано питання щодо виконання селищного бюджету та  наголошено на посиленні контролю щодо наповнення бюджету, активізації роботи з боржниками плати за землю та прибуткового податку з паїв.

Нагальними питаннями в закладах освіти залишаються підготовка до навчального року , стан будівництва ( ремонту) обєктів, закупівля обладнання для НУШ.

Крім цього, надано відповідні доручення щодо боротьби з карантинними бур’янами, обкосу територій, підготовки газового обладнання закладів до роботи в зимовий період, а також щодо роботи із суб’єктами господарювання з питання дотримання правил благоустрою.