Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та 29- ї річниці незалежності України на території Царичанської ОТГ

Дата: 19.08.2020 16:46

21 серпня 2020 року

смт.Царичанка

09:00 год -  09:20 год       Церемонія  Урочистого підняття Державного Прапора  України    (Центральна площа біля пам’ятника  Т.Г. Шевченку)

09:20 год  -10:00 год      Велопробіг  «Краєвидами Царичанки»

( Збір учасників на площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку  о 9:00 год , кінцева зупинка на горі Калитва)

з 10:00 год  -           Підняття Державного Прапора України на Калитві

Оглядова екскурсія на вершині г. Калитва з  можливістю розглянути  краєвиди   за допомогою астрологічного стаціонарного біноклю.

Концертна програма.

Частування учасників свята козацькою кашею

с. Михайлівка

10:00  год                 Велопробіг «Стежинами рідного краю»

(збір учасників біля  Михайлівського  СБК)

с. Юрївка

10:00  год                  Дитячий квест-велопробіг «Історичні місця нашого села»

(збір учасників біля  Юр’ївського  СБК)

23 серпня 2020 року

с. Преображенка

10:00 год                Урочисте зібрання до Дня Державного Прапора

та Дня Незалежності України (збір учасників біля   Преображенського сільського клубу)

10:15 год               Велопробіг

с. Дубово

15:00 год            Урочисте зібрання з нагоди Дня Державного Прапора

та Дня     Незалежності України  (збір учасників біля Дубівського  сільського клубу)

15:25  год            Велопробіг

с. Бабайківка

10:00 год             Урочисте зібрання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України    (збір учасників біля Бабайківського  СБК)

10:15  год             Велопробіг

с. Прядівка

10:00 год             Пізнавально-розважальна програма для дітей «Я люблю свою країну»  (місце проведення заходу  -   паркова зона біля  Прядівського СБК)

24 серпня 2020 року

с. Новостроївка

9:00 год                Урочистий мітинг до Дня незалежності України,

вшанування      пам’яті Сагайдака Ю.М., учасника АТО,  загиблого 24.08.2014р. на сході країни, церемонія покладання квітів на місці поховання .

с. Березівка

09:30 год       Урочисте вшанування пам’яті Шмалія В.А., учасника АТО загиблого 24.08.2014р. на сході країни, церемонія покладання квітів на місці поховання.

Запрошуємо  усіх бажаючих приєднатися до урочистих та святкових  заходів. Вітається наявність в учасників  патріотичної символіки.

Важливо!!!     Під час проведення заходів варто дотримуватися

протиепідемічних заходів,  пов’язаних із запобіганням поширення на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Царичанської селищної ради