#МИ РІЗНІ, АЛЕ ЄДИНІ – З Днем Незалежності!

Творення нової України – нелегкий процес, але ми гідно долаємо перешкоди, облаштовуємо свій край, йдемо своїм шляхом. Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. Але, наша сила в соборності, здатності находити спільну мову і співпрацювати  заради майбутнього. Майбутнє країни, нашої громади - в руках кожного з нас.

Цими днями у рамках  відзначення державних свят у Царичанській громаді проведено урочисті та святкові заходи. Урочистості розпочато з церемонії підняття Державного Прапора України та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Жителі громади вшанували пам’ять Кобзаря, як одного з найвидатніших борців за свободу та незалежність.

Слова глибокої вдячності  та шани прозвучали 24 серпня у Бабайківському старостинському окрузі  на урочистому мітингу, біля пам’ятних знаків та місць поховань  учасників антитерористичної операції  Сагайдака Ю.М. та Шмалія В.А.,які загинули  на сході країни у серпні 2014 року.  Вшанували пам’ять земляків покладанням квітів. Доземний уклін та вічна пам’ять  героям, глибока вдячність і повага усім, хто стоїть на сторожі миру.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир і любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Селищний голова                Г. Сумський,

депутатський корпус та виконавчий комітет Царичанської селищної ради.