Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Закликаємо утриматися від спалювання сухої трави та побутових відходів

        Проблема зі спалюванням сміття в приватному секторі існує віддавна.  Але, незважаючи на повну заборону його спалювання, територія Царичанської громади кожного вечору потопає в диму.
В зв’язку з цим нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою території Царичанської селищної ради, категорично забороняється спалювання листя та всіх видів відходів, оскільки дим провокує хвороби органів дихання та онкозахворювання.
         Окрім прямої загрози для здоровья людини вогонь часто переростає в неконтрольоване горіння і перекидається на придорожні лісополоси, поля та ліси. Руйнує мікрофлору грунту, що призводить до неродючості землі та призводить до загибелі великої кількості комах, звірів та птахів, які гніздяться в полях.
Відповідно до статті 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
         Пам’ятай, кожен випадок підпалу побутових відходів, сухої трави та листя - це злочин проти природи та в першу чергу проти самого себе.

Виконавчий комітет
Царичанської селищної ради

 « повернутися до списку новин