Царичанська громада отримала відзнаки регіонального конкурсу «Громада участі»

Наприкінці серпня в м.Дніпро   відбувся  підсумковомий  Форум громад програми DOBRE Дніпропетровської області  в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який реалізується ГО «Український центр соціального партнерства». Царичанська ОТГ отримала дві нагороди в номінаціях   «Ефективне використання бюджету участі» та «Креативна молодіжна  рада».

Учасники форуму, а це об’єднані громади області, що співпрацюють з програмою DOBRE мали  можливість обмінятися досвідом і здобутками з представниками інших громад, взяли участь у панельних дискусіях: «Практика реалізації механізмів залучення до розвитку громади: співпраця ГО та місцевої влади»  та «Успішні практики роботи з молоддю».

Наприкінці форуму громади обговорили плани та пропозиції щодо подальшої співпраці з Програмою DOBRE та іншими програмами на території нашого регіону.

Царичанської селищної ради