Не пропустіть початок голосування за проекти громадського бюджету!!!

Дата: 31.08.2020 09:05

Голосування за проекти громадського бюджету, які були подані у  2020 році, стартуватиме з 05 вересня по 20 вересня 2020 року до 18.00 год. включно.

Як можна буде проголосувати за проекти Бюджету участі?

1. Голосувати через сайт Царичанської селищної ради на платформі «Громадський проект» https://tsarichanka.pb.org.ua.
  2. Голосувати у спеціально визначених пунктах голосування Царичанської селищної об’єднаної територіальної громади із заповненням друкованої версії бланку за пред’явленням оригіналу паспорту:

2.1.  Відділ з питань розвитку економіки та інвестицій виконавчого комітету Царичанської селищної ради: 51000, Україна,  Дніпропетровська обл., Царичанський район, смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської дивізії,10.

2.2. Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Царичанської селищної ради: 51000, Україна, Дніпропетровська обл., Царичанський район, смт Царичанка, вул. Театральна, 16-Г.

2.3. Адміністративна будівля Бабайківського старостинського округу: 51010, Україна, Дніпропетровська обл., Царичанський район, с. Бабайківка, вул. Театральна, 1а.

2.4. Адміністративна будівля Михайлівського старостинського округу: 51011, Україна, Дніпропетровська обл., Царичанський район, с. Михайлівка, вул. Вороного, 2.

2.5. Адміністративна будівля Юр’ївського старостинського округу: 51020, Україна, Дніпропетровська обл., Царичанський район, с. Юр'ївка, вул. Центральна, 38-а .

2.6. Адміністративна будівля Прядівського старостинського округу: 51022, Україна, Дніпропетровська обл., Царичанський район, с. Прядівка, вул. Центральна, 47