Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

У Царичанській громаді відкрили новий дитсадок.

      Символічно, що  саме 1 вересня у Царичанській громаді, в с.Лисківка,  відкрили новий дитячий садок, так як дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти. 

 Селищний голова  висловив слова подяки усім, хто доклав максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб подарувати  справжнє свято для дітей, адже, відкриття садка у селі  вселяє у людей надію на нове життя. Ініціаторами   створення закладу для сільських дітлахів  були наші земляки   - Полейко Т.І., Носенко О.М., народний депутат України VIII  скликання Кришин О.Ю., депутат обласної ради  Мухтаров Г.А., селищний депутат Байбуз О.А. За їх сприяння і підтримки  спільно з  селищною радою проведено всі необхідні етапи робіт для відкриття та належного функціонування закладу. 

 Коли об’єднуються зусилля, кошти бюджетів усіх рівнів - це завжди дає результат. Нам вдалося  втілили в життя черговий проект з покращення соціально-культурної сфери у сільській місцевості. Відкриття дитячого садочка означає, що село живе, розвивається і має перспективу. Від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства.

В зв’язку з карантинними заходами, на жаль,  на святі була обмежена кількість гостей, але всі присутні побажали маленьким дошкільнятам рости розумними і щасливими. Найбільшою вдячністю для усіх хто, доклався до відкриття цього дитсадка були  сьогоднішні щасливі посмішки дітей.

Подарунком до відкриття закладу від селищної ради та обласного депутата стали набори канцтоварів для вихованців закладу,  набори іграшок та нова пральна машина.

                                               Виконавчий комітет

                                               Царичанської селищної ради« повернутися до списку новин