Комунальне підприємство «Обласний центр громадського здоров’я» Дніпропетровської обласної ради» інформує

Дата: 08.09.2020 16:51

Лише тиждень тому розпочався новий навчальний рік, а вже, на жаль, в Дніпропетровській області зафіксовані випадки захворювань на COVID-19 серед учнів та викладачів навчальних закладів. Всього з початку вересня в області виявлено 369 нових випадків захворювання. Дніпро вже найближчим часом може перейти із «зеленої зони» у «жовту»! Тільки дотримання протиепідемічних заходів допоможе запобігти поширенню хвороби.

Тож вважаємо за необхідне в черговий раз нагадати основні правила поведінки під час епідемії коронавірусної хвороби COVID-19:

•        Регулярно та ретельно мийте руки з милом упродовж 20-40 секунд або обробляйте дезінфікуючими спиртовмісними засобами.

•        Уникайте скупчень людей. Тримайте дистанцію на відстані 1,5 метра від інших людей, зокрема, тих, хто кашляє.

•        Не торкайтеся руками своїх очей, носа та рота.

•        Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс згином ліктя або одноразовою серветкою. Після використання серветки викиньте її в урну для сміття.

•        Використовуйте маску, коли маєте симптоми ГРВІ або доглядаєте людину з підозрою на інфекцію та коли знаходитесь у громадських місцях.

•        При ознаках ГРВІ залишайтеся вдома, зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Якщо у Вас температура вище 38, кашель і утруднене дихання, одразу дзвоніть 103.