Царичанська громада
Царичанський район, Дніпропетровська область

Царичанська громада вітає з Днем працівника соціальної сфери.

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

 

Сьогодні - напередодні  свята ,  в залі засідань Царичанської селищної ради до  працівників соціальної сфери з вітальним словом звернувся селищний голова Сумський Геннадій Вікторович.  Він відзначив що це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги. Переконаний, що Вам  вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

        Геннадій Вікторович побажав всім творчого натхнення, здійснення задумів і мрій, щоб  завжди  всіх супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

На завершення виступу кращим працівникам територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян селищний голова вручив шість сертифікатів на велосипеди.

Оргкомітет

 « повернутися до списку новин