КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПОВІДОМЛЯЄ.

Дата: 04.07.2017 16:32

Фото без описуКомісія  ТЕБ та НС в особі голови комісії Г.В. Сумського звертається до керівників підприємств незалежно від форм власності, власників одноосібних та фермерських  господарств, жителів об’єднаної громади:

Згідно протоколу №3 позачергового засідання комісії ТЕБ та НС «Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2017 року на території Царичанської об`єднаної громади .» від 03 липня 2017 року. З метою недопущення втрат зернових культур і грубих кормів через пожежі чи ніші надзвичайні ситуації забороняється:

• спалювання стерні і поживних залишків, особливо поблизу населених пунктів лісозахисних смуг та в межах охоронної зони високовольтних ліній електромереж усіх класів напруги та магістралей газопроводів;
  • спалювання сухої трави поблизу сільгоспугідь та лісів;
  • розведення багаття в лісових угіддях екосистеми;
  • спалювання сміття в лісосмугах, лісах та сміттєзвалищах;
  • спалювання сухого очерету на водоймах.

Закликаємо мешканців нашої громади, протягом пожежо-небезпечного періоду у 2017 році, відповідально віднестися до вимог пожежної безпеки та природоохоронного законодавства у лісових масивах і сільгоспугіддях, особливу увагу звернути на недопущення випалювання залишків рослинності, сміття та сухостою в лісових масивах, лісосмугах, та на сільгоспугіддях.

Шановні мешканці краю! Замисліться, наскільки небезпечним може стати не контрольоване розповсюдження вогню! Не наражайте на небезпеку себе і оточуючих!

Лише спільними зусиллями можна вберегти природу від вогню!

З повагою та порозумінням

Голова комісії ТЕБ та НС                                                              Г.В. Сумський