Конкурс іграшка. УВАГА!!! ЗАЛИШИЛОСЬ ДВА ДНІ!

Дата: 13.12.2017 16:54

УВАГА!!! ЗАЛИШИЛОСЬ ДВА ДНІ!

Виконком Царичанської селищної ради започатковує два конкурси: на найкращу новорічну іграшку (зроблену своїми руками) та найкращий новорічний костюм.

Впевнені, цього року, Новий Рік, буде пишнішим та багатшим на чудові творіння для Головної Ялинки селища..

Участь у конкурсі може взяти кожен бажаючий!

Поспішайте узяти участь у конкурсі з 01 грудня по 15 грудня!

Конкурс на визначення переможця буде проводитися онлайн-голосуванням у соцмережах  на сайті «Царичанської офіційної сторінки».

За рішенням інтерактивного голосування, найоригінальніші новорічні іграшки, виготовлені жителями громади, прикрашатимуть головну ялинку нашого селища протягом всіх новорічних свят.

Основною вимогою до виготовленої іграшки є вологостійкість та розміри (не менше 20см та не більше 30см в діаметрі).

Конкурсні роботи приймаються в ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР (Районний будинок культури) до 15 грудня, кабінет методиста, ІІ поверх. На переможців чекають  цінні подарунки від Царичанської селищної ради(І місце – призовий фонд 1000грн, ІІ місце – 500грн, ІІІмісце – 300 грн)!

Нагородження переможців буде проводитись 23 грудня на святковому відкритті Головної Ялинки селища.

НАГАДУЄМО! Конкурс на кращий новорічний костюм, зроблений власними руками, буде проводитись на сцені, під час святкової концертної програми 23 грудня, на відкритті Головної Новорічної  ялинки селища, за рішенням глядачів. Переможець буде нагороджений цінним подарунком.

За довідками звертатися до ККЗ «Центр культури та дозвілля» ЦСР (Районний будинок культури) за телефоном 3-25-61,

моб. 068-017-91-89 з 08.00 до 17.00.