Царичанська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Вогонь - друг, вогонь – ворог.

31  січня  2018 року в КЗ «Дошкільний навчальний заклад №4 «Берізка»  Царичанської селищної ради пройшла розвага  «Юний пожежник». На цей захід було запрошено  головного  інспектора державної служби з надзвичайних ситуацій  Шаповал С.В. Вихованці отримали цікаву і корисну інформацію  про  пожежну  безпеку. Який номер треба набирати, щоб викликати допомогу у разі виникнення пожежі.

Діти приймали участь  у  конкурсах  та естафетах: «Збір команди на виклик»,  «Гасіння пожежі», «Рятівники служби 101»,  «Перевірка знань та  вмінь»,  «Смуга перешкод». Учасники  дійства показали  свої знання з техніки безпеки під час проведення цікавої вікторини «Не можна, тому що…».

  Дошкільнята  здивували гостей  своїми  знаннями  та  завзятим  бажанням  прийти  на  допомогу в потрібну хвилину.  Також  діти  розповідали  вірші про користь та  шкоду  вогню, про  обережне поводження  з  ним, про особливості мужньої професії вогнеборця. А  на  завершення  заходу показали  свої  вміння  щодо  евакуації  під час звучання сирени. 

Усі присутні не лише отримали заряд позитивних емоцій, а й дізналися багато нового та цікавого. Наразі діти готуються відвідати пожежну частину, до якої їх було запрошено на екскурсію.« повернутися до списку новин