Наш БДЮТ гостинно відкрив двері для дітей громади

Заклад позашкільної освіти Царичанської об’єднаної громади – Будинок дитячої та юнацької творчості – осередок дитячого натхнення та творчих успіхів. Напередодні відкриття творчого сезону, з метою популяризації гуртків було проведено виїзні «Дні відкритих дверей БДЮТ» у Бабайківській, Преображенській, та  Прядівській ЗОШ I-III ступенів.              Черговий творчий сезон розпочався із 15 вересня.

Керівники гуртків ласкаво запрошують учнів 1-11 класів  на заняття у творчих об’єднаннях.  Виконавчим комітетом Царичанської селищної ради забезпечено регулярний підвіз бажаючих відвідувати гуртки із Бабайківської, Преображенської, Прядівської ЗОШ I-III ступенів, Лисківської філії I-II ступенів. Туристсько-краєзнавчий гурток та гурток «Народна вишивка» працюють на базі Царичанської філії I-II ступенів.

В нашому закладі щоденно творяться дива, тут навчаються дружити та спілкуватися із своїми друзями, а майстерні педагоги відкривають та розвивають дитячі таланти.

Назва гуртка

ПІП керівника гуртка

Туристсько-краєзнавчий

Гладуш Віктор Вікторович

Народні ремесла (кераміка, гончарство)

Хорольська Анжела Вікторівна

Вокал

Ромашко Оксана Олексіївна

Студія сучасного дизайну. Штучні квіти

Крупко Марина Борисівна

Авіамодельний

Єлісєєв Антон Володимирович

Народна вишивка

Ткаченко Надія Вікторівна

Килимарство

Петриківська витинанка

Колодяжна Леся Леонідівна

Петриківський розпис

Фотостудія «Світ через об’єктив»

Бондаренко Мар»яна Вікторівна

Шаховий

Житник Олександр Іванович

НАВЧАННЯ У ВСІХ ГУРТКАХ БЕЗКОШТОВНЕ!