Тиждень учнівського самоврядування у школі

Дата: 18.09.2020 15:20

З 14  по 18 вересня 2020 р. у Лисківській філії І –ІІ ступенів КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшов Тиждень учнівського самоврядування «Пошук нових цікавих справ».

Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції учнів та реалізації їх лідерського потенціалу в соціумі, виховання інтелектуально та духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього нації.

Тиждень  розпочався  інформ- дайджестом  «Я, ти, він, вона- в школі ми одна сім’я». Було оголошено план роботи і призначено відповідальних за заходи під час проведення Тижня. Цього дня всі учні школи були активними творцями власних класних куточків, змагалися у конкурсі на кращий класний куточок  класу.

15 вересня учні 8,9 класів провели на перервах веселі  рухливі ігри  з барвінчатами-  молодшими школярами.

16 вересня було проведено озеленення кабінетів «Квіти  - окраса життя».

Діти із великим задоволенням принесли вирощені квіти влітку.

17 вересня відбулися вибори лідерів шкільної організації «ТЕМП».  Було створено структурну модель учнівського самоврядування,  вибрані голови ініціативних груп :центр навчання і творчості,центр дисципліни і порядку,центр преси та інформації,центр роботи з молодшими школярами,центр культури і відпочинку,центр спорту і туризму.

У п’ятницю,  18 вересня, відбулося засідання школи лідерів учнівського самоврядування «Соціалізація - шлях успіху до творчого потенціалу» . Виконуючи різні вправи та завдання, учасники дійшли висновку, що не всі повинні бути лідерами, але у командній роботі обов'язково мають бути чіткі правила для усіх гравців. Тобто, мусять бути люди, які ведуть за собою і залучають  до розв'язання суспільно значущих і особистісних життєвих проблем, формують досвід громадянської поведінки. Підведено підсумок Тижня учнівського самоврядування.

Царичанської селищної ради