Про благодійність

З вересня по жовтень у Царичанській громаді проводиться благодійна акція до Дня людей похилого віку, який відзначається кожного року 1 жовтня.

Територіальний центр соціального обслуговування Царичанської селищної ради пропонує літнім громадянам послуги по пошиву, пранню та прасуванню одягу та білизни, перукарські послуги, допомогу в оформленні різного виду документів та допомоги (субсидії, пільг, відкриття банківських рахунків, матеріальних допомог та інше). Також, в терцентрі можна отримати допомогу необхідними засобами реабілітації через пункт прокату та одяг бувший у вжитку.

В територіальному центрі працює телефон гарячої лінії, на яку Ви можете звертатися за допомогою: 3-30-53, 3-13-43.

Запрошуємо всіх підприємців району долучатися до благодійної акції.

Царичанської селищної ради